SENIOR PHP DEVELOPER (AŽ 100 000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat na vývoji špičkového digitálního produktu? Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciózní a nespokojíš se s málem? Úspěšná česká IT firma rozjíždí nový projekt a pracuje na filmovém/seriálovém portálu, se kterým chce dobýt svět. Už nyní její služby využívají miliony lidí na celém světě, a i Ty můžeš tuto laťku posunou ještě výš. Kromě toho čeká tě v týmu přátelská atmosféra a neformální atmosféra, kde se určitě budeš cítit skvělé. Láká Tě myšlenka se na tomhle všem podílet? Ozvi se, stojí to za to!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na dlouhodobém projektu, kde BE jede na Symfony 4
  • U PHP používáme verzi 7.4.
  • Tvorba technické dokumentace.
  • Testování produktu.
  • Užitečná práce, která dává smysl a psáni vlastního kódu.

Co požadujeme?

  • Výborná znalost PHP.
  • Znalost některého z frameworků Symfony, Larevel nebo Nette
  • Být pokročilým uživatelem Linuxu (Ubuntu).
  • Znalost databázi – MySQL nebo MariaDB
  • Znalost Kubernetes, Docker.

Co nabízíme?

  • Ambiciózní start-up projekt.
  • Zázemí světově úspěšné české společnosti.
  • Práci v malém týmu dle agilních metodik.
  • Neformální prostředí, pohodu a klid k práci.
  • Pružná pracovní doba.
  • Multisport karta.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.