ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ (48 - 58.000 KČ)

Neaktivní nabídka

48000 - 58000 Kč

Je Vaše profesní zaměření v oblasti kvality? Hledáte nebo chcete změnit zaměstnání, ale chcete zvolit solidního zaměstnavatele, který nemá o zakázky nouzi? Pak je tato pracovní pozice určena právě Vám! Významná mezinárodní společnost, působící v oblasti výroby elektro komponentů pro automotive ,přijme do svého týmu zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici: ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ (48 - 58.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • řešení zjištěných problémů
  • zlepšování procesu v oblasti kvality
  • řízení kvality dodavatelů (výkon a certifikace)

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • min. 2 roky praxi v automotive v oddělení kvality
  • znalost nástrojů kvality, ISO 16949, aj.
  • komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • dovolená navíc, 13. plat
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Kladensko