KAM-ELEKTRO SOUČÁSTKY s AJ ( FIX 35 - 45.000 Kč )

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z elektrotechnického oboru, domluvíte se anglicky a chcete být v úzkém kontaktu se zákazníky ? Pak je tato pozice přesně pro Vás!! Pošlete mi Váš životopis! Inovativní a mezinárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: KAM - ELEKTRO SOUČÁSTKY s AJ ( FIX 35 - 45.000 Kč )

Pracovní náplň

  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • Zpracování návrhů strategického plánování
  • Komunikace napříč celou společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo strojírenství
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Přesvědčivé, organizační, lidské a prodejní schopnosti
  • Zkušenosti s prodejem elektro součástek nebo jiných elektronických komponent

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Firemní automobil
  • Sick Days
  • Práci ve stabilní firmě
  • Možnost vzdělavacích kurzů a školení

  • Místo výkonu práce: Hl. město Praha