LÉKAŘ RADIOLOG/MAMOLOG

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte atestaci v oboru radiologie? Hledáte novou pracovní příležitost nebo jen vedlejší pracovní poměr na pár dní v měsíci? Preferujete moderní prostředí kliniky s vysokým standardem péče pro pacienty? V tom případě se mi ozvěte, ráda Vám představím možnosti, které aktuálně máme a můžeme nabídnout. Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči hledá do svých řad posilu na pozici: LÉKAŘ RADIOLOG/MAMOLOG

Pracovní náplň

  • poskytování odborné péče
  • spolupráce s dalšími odborníky

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiologie
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • zodpovědný a vstřícný přístup

Co nabízíme?

  • možnost zkráceného úvazku dle Vašich možností
  • pouze denní směny
  • možnost dodělat si akreditaci na mamodiagnostiku
  • moderní a špičkově vybavené zázemí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: Kladno