C++ DEVELOPER (až 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 100000 Kč

Máte několik let praxe s vývojem v C++? Zkušenost s Javou Vám také není cizí? Pracujete v agilním prostředí? Pokud odpovídáte ano a chcete pracovat v moderní výrobní společnosti, kde budete vidět výsledky své práce hned.., tak na nic nečekejte a reagujte na inzerát: C++ DEVELOPER (až 100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Čeká vás vývoj softwaru pro výrobní stroje, který se z pravidla píše v C++ a Java.
  • Do budoucna se vývoj bude částečně překlápět do C#.
  • Pracovat na vývoji ve Scrumu.
  • Vyvíjet software testy.
  • V případě SW problémů u zákazníka, tak se na Vás obrátí.
  • Bude se hodit zkušenost s Cloudem a AI.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo matematického zaměření.
  • Dobrou znalost C++.
  • Zkušenost s vývojem v Java.
  • Výhodou znalost C# (.NET/ASP.NET)
  • Budou se hodit znalosti fyziky a matematiky.

Co nabízíme?

  • Kromě skvělého prostředí nabízíme velké množství benefitů:

  • 13. plat.
  • Roční bonusy.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • 25 dnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost částečné pracovat z domova.
  • ..a mnoho dalších.

  • Místo výkonu: Brno - sever