TECHNIK KVALITY (32-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máš zkušenosti z obalsti kvality, který se vyzná v technické výkresové dokumentaci, mluví anglicky a řešení reklamací mu není úplně cizí? Tak to seš náš člověk a já chci tvoje CV! Inovativní rodinná firma hledá kolegu či kolegyni na pozici TECHNIK KVALITY (32-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • koordinace kvality dle požadavků zákazníka
  • řešení reklamací
  • analýza vzniklých neshod
  • spolupráce v oddělní kvality
  • komunikace v angličtině

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti v oblasti kvality podmínkou
  • uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • roční prémie
  • 13. mzdu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na vzdělávání a penzijní připojištění
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Třebíčsko
  • nástup možný ihned