ROZPOČTÁŘ DOPRAVNÍCH STAVEB

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Baví vás práce s čísly? Zajímá Vás oblast dopravních staveb a chcete pracovat na zajímavých a unikátních projektech? Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost jsou Vašimi přednostmi? Pak nám ihned pošlete svůj životopis! Česká stabilní projekční společnost hledá posilu do týmu na pozici: ROZPOČTÁŘ DOPRAVNÍCH STAVEB (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba rozpisů prací, kontrolních rozpočtů a propočtů
  • zpracování kontrolních rozpočtů
  • vypracování cenových ukazatelů
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • znalost MS Office (zejména Excelu)
  • chuť pracovat
  • znalost AutoCad, KROS výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • práci na zajímavých projektech
  • pravidelné bonusy
  • možnost kariérního růstu

  • termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!