Vedoucí obchodního oddělení

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte praxi jako Obchodní manažer? Jste technicky zdatný a orientace ve výrobních technologiích, materiálech a produktech Vám nebude dělat problém? Do firmy se sídlem u Stříbra hledáme Vedoucího obchodního oddělení! Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi napište nebo rovnou pošlete Váš životopis. Budu se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budování obchodních oddělení
  • Akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky a dodavatele
  • Určování obchodních strategií
  • Podílení se na řízení a rozvoji společnosti
  • Určování a plnění cílů, aktivní řešení problémů

Co požadujeme?

  • Technické myšlení
  • Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxe na podobné pozici
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Reprezentativní vystupování, výborné komunikační a prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Práce v malém a přátelském kolektivu
  • Dovolená navíc
  • Firemní auto, telefon, notebook
  • Prémie za obchodní úspěchy
  • Příspěvek na stravování
  • Férové, korektní a lidský přístup

  • Lokalita: Stříbro

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.