PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Hledáte zajímavou práci v projektovém managementu v automotive? Ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni a chtěli byste pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní vedení projektů
  • plánování projektů, dohled nad realizací a kontrola
  • spolupráce s klienty
  • kooperace s jednotlivými odděleními společnosti
  • odpovědnost vedení společnosti, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojní/automotive/technologie
  • minimálně 2 roky praxe v řízení projektů
  • AJ pokročilá znalost, NJ výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou a kreativní práci v nadnárodní společnosti s nejmodernějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávací a jazykové programy

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj