ZÁMEČNÍK na 3 směny (až 27000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte základní zkušenost s jednoduchou zámečnickou prací? Nevadí Vám práce na tři směny? Chcete dostávat pravidelnou mzdu včas a k tomu pár super benefitů? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Ráda Vám poskytnu více informací. Budu se těšit na Vaši reakci

Pracovní náplň

  • Jednoduché zámečnické práce - gravírování, ohrocování, vrtání, závytování
  • Vyplňování základní provozní dokumentace + měřící protokoly
  • Dokončování po mechanickém opracování
  • Převážení hotových výrobků na další opracování
  • Práce na tři směny

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU - strojírenský obor výhodou
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Znalost zámečnických prací

Co nabízíme?

  • Zajímavé základní finanční ohodnocení + nadstandardně hrazené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Cafeterie
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • A další zajímavé benefity
  • Pracoviště: Brno-Modřice (Svoz z centra Brna zdarma)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.