TECHNICKÝ REFERENT-VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (27 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní zaměstnání v české stále se rozvíjející firmě? Jste technicky zdatný a a máte chuť se rozvíjet a učit novým věcem? Pak hledáme právě Vás! Reagujte na nabídku zasláním svého životopisu. TECHNICKÝ REFERENT-VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (27 - 35.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Zpracovávání nabídek dle produktového portfolia
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Podpora obchodní činnosti kanceláře
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem práce
  • Práce v interním informačním systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi z oblasti TZB, měření, regulace, stavebnictví, strojírenství
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost se systémem Navision výhodou
  • Technickou zdatnost a ochotu rozvíjet se
  • Komunikativní schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • Odborná školení
  • Stravenkový paušál

  • Místo výkonu práce: Brno