TECHNIK - STROJAŘ - I ABSOLVENT (30-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci na pozici, kde budete podporovat Projektového manažera a budete jeho pravá ruka? Chcete pracovat přímo v Brně a využívat anglický jazyk? Máte vzdělání v oblasti strojírenství nebo se o tuto oblast aktivně zajímáte? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná obchodní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost využít Vaše technické znalosti a jazykové dovednosti na pozici: PRODEJNÍ TECHNIK - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (30-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků.
  • Objednávání produktů u zahraničních dodavatelů.
  • Absolvování zahraničních školení u výrobců.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli.
  • Podpora obchodního oddělení společnosti.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření.
  • Znalost jednodušších konstrukčních řešení v 3D programu .
  • Komunikativní znalost AJ.
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené.
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Příspěvek na stravné.

  • Lokalita: Brno - město