SPECIALISTA VÝVOJE V AUTOMOTIVE (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Pohybuješ se už nějakou dobu v oblasti vývoje v automotive? Autonomní řízení a elektronické systémy ve vozech Ti nejsou cizí? Chtěl/a by ses podílet na vedení velmi zajímavých projektů? Pak nepromarni svou šanci a pošli mi svůj životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kolegu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA VÝVOJE V AUTOMOTIVE (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spoluúčast na vedení projektů
  • Vývoj asistenčních a komfortních systémů ve vozech
  • Návrh řídících jednotek pro elektronické platformy vozů
  • Tvorba technických specifikací
  • Komunikace se zákazníky a s kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v elektro nebo IT oboru
  • Zkušenosti s diagnostikou, asistenčními či komfortními systémy vozu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Jazykové kurzy a další školení a vzdělávání
  • Systém Cafeterie
  • Kartu Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost koupě nového vozu za zvýhodněných podmínek
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!