PRACOVNÍK V ELEKTRICE - I ABSOLVENT (23-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Nebojíš se elektřiny a máš vyhlášku 50/1978? Rád se hrabeš ve strojích a snažíš se zjistit kam patří který drátek a k čemu slouží? Výborně v tom případě je táto nabídka přímo pro tebe! Pro závod v blízkosti Olomouce hledáme kolegu s kladně nabitými elektrony v srdci PRACOVNÍK V ELEKTRICE - I ABSOLVENT (23-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • preventivní údržba výrobních strojů a zařízení
  • opravy závad
  • vedení záznamů o údržbě a opravách
  • uvádění nových strojů do provozu
  • spolupráce s kolegy i se servisy
  • práce na 2 směny

Co požadujeme?

  • platná vyhláška 50/1978
  • orientace v elektro dokumentaci
  • základní znalost PLC systémů výhodou
  • řp sk. B výhodou
  • týmový duch a chladná hlava v nelehkých situacích

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní bonus
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na pojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: blízké okolí Olomouce