KONSTRUKTÉR JUNIOR - NÁSTUP IHNED (28-38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Máte vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici KONSTRUKTÉR JUNIOR (28-35.000 KČ).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Práce se SW Catia V5.
  • Včasné a kvalitní odevzdání zadaných projektů.
  • Prezentace vypracovaných projektů.

Co požadujeme?

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání technického směru.
  • Chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet.
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka.

Co nabízíme?

  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Stravenky.
  • Finanční příspěvek v případě relokace.

  • Lokalita: Mladá Boleslav nebo Miletín