FRÉZAŘ KLASIK V PŘESNÉ VÝROBĚ (I ABSOLVENTI)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máš znalosti v oboru obrábění kovů nebo obsluha CNC strojů? Rád by jsi svoji kariéru rozjel ve špičkové a přesné výrobě? Hledáme hodně šikovného kolegu, který se nebojí práce a je týmový hráč! Pokud máš zájem, pošli nám svůj životopis, abychom se mohli domluvit na pohovoru. Budu se těšit!

Pracovní náplň

  • Práce na soustruhu
  • Obsluha jeřábu a VZV
  • Komunikace napříč výrobou
  • Hrubování a broušení na setiny mm

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru obráběč kovů/CNC stroje
  • Základní znalosti CNC systémů
  • Zkušenost práce s měřidly
  • Orientace v technických výkresech

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na zdravotní péči
  • Odborné zaučení
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracoviště: Tišnov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.