IT/NETWORK ADMIN (až 70 000 Kč)

až 70000 Kč

Hledáme IT a Network administrátora pro výrobní společnost. Potřebují člověka, který se postará o jejich IT infrastrukturu, bude mít na starostí sítě, nákup HW a zajistí plnou funkčnost. V dnešní době firmu v ČR tvoří víc jak 200 zaměstnanců a číslo neustále roste. Pokud to pro Vás zní zajímavé, tak čtěte dál a reagujte na inzerát: IT/NETWORK ADMIN (up to 70 000 CZK)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete se starat o správu stanic a virtuálních serverů.
  • Budete spravovat LAN prvky, firewally, switchi a routery.
  • Čeká Vás správa VM Ware, Active Directory, SQL.
  • V případě potřeby budete poskytovat podporu uživatelů.
  • Také budete odpovědný za nákup HW.

Co požadujeme?

  • Aspoň SŠ vzdělání z IT oboru.
  • Máte výbornou znalost a praktickou zkušenost s konfiguraci síti a protokolů.
  • Praktickou znalost Active Directory a kancelářského balíku od MS Office.
  • Bude se hodit znalost ERP systémů (výhoda Microsoft Dynamics a/nebo Helios).
  • Budete potřebovat komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka.

Co nabízíme?

  • Kromě zajímavého finančního ohodnocení se můžete těšit na:

  • Čtvrtletní bonusy.
  • Obědy na pracovišti zdarma.
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Podporu vzdělávání.
  • Skvělé firemní akce a teambuildingy.

  • Místo výkonu: Praha - východ.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Valeriya Grigoryeva
HR Consultant

+420739290528
it@acjobs.cz

Divize ICT