NADŠENEC DO AUTOMOTIVE - TESTER (35-43.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá Vás testování elektroniky ve vozech? Jste zkušený tester nebo čerstvý absolvent v oboru elektro? Chcete se rozvíjet v automotive oboru? Rádi byste pracovali v stabilní společnosti, která nabízí spousty benefitů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do svého testovacího týmu na pozici: NADŠENEC DO AUTOMOTIVE - TESTER (35-43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava komponentů k testování
  • testování jednotlivých komponentů a jejich funkcí dle požadavků zákazníka
  • analýza závad nalezených během testování a následná konzultace s ostatními odděleními
  • pravidelný reporting výsledků
  • navrhování vhodných vylepšení v oblasti testování

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • vyhlášku 50/1975 Sb. § 5 a vyšší
  • znalosti v oblasti elektroniky a elektriky ve vozech
  • schopnost orientovat se v elektro schématech
  • zkušenosti s programováním, např. Python, C výhodou
  • zájem o automotive
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • snížený týdenní úvazek a flexibilní pracovní dobu
  • uplatnění pro absolventy
  • sick days
  • možnost napracování si dalšího volna
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • zprostředkování Multisport karty
  • jazykové kurzy a systém vzdělávání
  • zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
  • systém kafeterie
  • firemní akce a teambuildingy

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!