MANAŽER KVALITY JUNIOR - VÝROBA POTRAVIN (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte novou pracovní výzvu ve stabilní rodinné firmě, kde Vám umožní osobní růst a plnou seberealizaci? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Společnost, zabývající se zpracováním zemědělských plodin a následnou výrobou potravin, přijme nového kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER KVALITY (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení kvality, koordinace procesů zákaznické, dodavatelské a výrobní kvality
  • Vedení přímých jednání se zákazníky (převážně zahraničními)
  • Zodpovědnost za systém kvality FSSC 22 000, Halal, Košer, FDA
  • Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
  • Samostatné vedení a zajišťování zákaznických a certifikačních auditů
  • Příprava, vedení a vyhodnocování interních auditů a inspekcí
  • Zavádění nových procedur HACCP
  • Kompletní péče a práce s řízenou dokumentací – dvoujazyčně
  • Agenda vedení specifikací obalů, bezpečnostních listů chemikálií, specifikací výrobků a surovin a schvalování, uvolňování daných surovin.
  • Řízení neshod a nápravných opatření, vyhodnocení účinnosti
  • Vyhodnocování identifikace a sledovatelnosti výrobků
  • Zaškolování nových zaměstnanců
  • Vedení samostatných projektů, výběrových řízení
  • Práce na CI (trvalé zlepšování)

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost anglického jazyka písemnou i mluvenou formou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Zkušenost z potravinářského, farmaceutického průmyslu
  • Znalost norem FSSC 22 000, případně BRC, IFS
  • Spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • Práce v rodinné firmě umožňující osobní růst
  • Poukázky na sport, relaxaci a kulturu
  • Služební telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost plné seberealizace
  • Odborné vzdělávání a profesní rozvoj (školení interních auditorů, školení FSSC 22000, IFS, BRC; školení HACCP pro pokročilé)
  • Lokalita: Nový Bydžov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.