ÚČETNÍ (26-29.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu a umíte to s čísly? Máte ekonomické vzdělání či praxi a domluvíte se anglicky? Tak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako ÚČETNÍ!

Pracovní náplň

  • Komunikace s centrem sdílených služeb (AJ)
  • Příprava podkladů a kontrola zaúčtování výpisů, pokladních operací, zápočtů pohledávek a závazků atd.
  • Spolupráce a příprava podkladů při měsíční a roční závěrce, při auditních prověrkách
  • Zajištění včasnosti úhrad kritickým dodavatelům
  • Kontrola třístranného obchodu, importu a exportu pro účely DPH

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání, ekonomická směr výhodou
  • Praxe na účetní pozici výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost občasného homeoffice
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Měřín, okres Žďár and Sázavou