FINANČNÍ KONTROLER – BRNO

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s financemi a účetnictvím? Dokážete využít anglický jazyk při finančním reportingu? Toužíte se stát součástí stabilní společnosti? V tom případě jste tím správným kandidátem! Mezinárodní společnost působící na poli medicíny hledá do svého týmu nového člena na pozici: FINANČNÍ KONTROLER.

Pracovní náplň

  • Příprava měsíčního a čtvrtletního finančního reportingu pro management
  • Příprava rozpočtů podle plánů výroby na základě úzké spolupráce s vedoucími jednotlivých týmů
  • Analýza odchylek mezi plánem a skutečností
  • Komunikace s mateřskou společností v Německu
  • Analýzy nákladů, výnosů a ziskovosti
  • Odpovědnost za běžící i plánované investice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, technického nebo přírodovědeckého zaměření
  • Dobré znalosti účetnictví, financí a oceňování
  • Praxe s přípravou kalkulací a rozpočtů
  • Zkušenosti s tvorbou projektových rozpočtů výhodou
  • Schopnost samostatně analyzovat a řešit problémy, pečlivost
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Atraktivní pracovní pozici v stabilní farmaceutické společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Notebook a mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • Jazykové kurzy v pracovní době hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvky na stravenky + stravování v jídelně na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno