PROJEKTOVÝ MANAŽER (35-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Prosperující česká společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER (35-50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Koordinace přidělených projektů vč. nutné administrativy – plánování, realizace, monitoring, reporting
  • Zpracování podkladů pro zákazníka
  • Komunikace se zákazníky na denní bázi
  • Komunikace a spolupráce se všemi úseky v procesu realizace projektu (konstrukce, nákup, výroba, montáž, CMM)
  • Tvorba nabídek ve fázi modifikací vč. domlouvání obchodních podmínek
  • Dohlížení na dodržení stanoveného budgetu u jednotlivých zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor výhodou
  • Komunikativní AJ nebo NJ
  • ŘP sk.B
  • Znalosti MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Flexibilitu, komunikativnost, smysl pro pořádek
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba s možností home-office
  • Vstřícný přístup
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní ohodnocení a možnost dalších prémií a benefitů
  • Odborné vzdělávání
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce

  • Místo výkonu práce: Turnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.