VEDOUCÍ PROJEKTU SE SLUŽEBNÍM AUTOMOBILEM

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Máte zkušenosti s novými projekty sériové výroby v automotive nebo výrobní společnosti? Komunikujete anglicky nebo německy? Tak buďte náš: VEDOUCÍ PROJEKTU SE SLUŽEBNÍM AUTOMOBILEM

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • odpovědnost za náběh nových projektů do sériové výroby
  • komunikace změn ve výrobě se zákazníky a přenesení do výroby
  • zefektivnění výrobních postupů v předsériové výrobě až po sérii
  • přehled o dostatečném množství potřebného materiálu
  • zajištění průběhu a plnění projektů v požadovaném čase a kvalitě

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka nutnou podmínkou
  • zkušenosti s vedením projektů ve výrobní nebo automotive společosti
  • znalost metody FMEA a technické dokumentace
  • organizační dovednosti a komunikativnost

Co nabízíme?

  • příspěvek na dojíždění
  • bonusy za docházku + další motivující ohodnocení
  • zajímavou a nestereotypní práci ve výrobní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu ihned

  • lokalita: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.