VÝROBNÍ CONTROLLER - (19 x 2161)+7 324+2 = MZDA

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Klatovy

Jste výrobní controller každým coulem a hledáte uplatnění ve společnosti světového formátu, přesto s rodinnou atmosférou? Už nehledejte a zašlete svůj životopis. Hledáme: VÝROBNÍ CONTROLLER - (19 x 2161)+7 324+2 = MZDA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • sledování a vyhodnocování nákladovosti výroby
  • tvorba finančních plánů a výhledů
  • reportování aktuálních dat
  • ad hoc finanční analýzy a statistické hodnocení
  • controlling Investic

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání, ale pokud máte odpovídající praxi tak na VŠ netrváme :)
  • praxi se sledováním nákladovosti, kontrolou výdajů (prostě oblast výrobního controllingu :))
  • v MS Excel umíte zkrotit data do přehledných tabulek (kont.tabulky, Svyhledat, grafy atp)
  • komunikativní AJ případně NJ
  • jste samostatná a iniciativní jednotka? Tak máte velké plus!

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení ( když spočítáte příklad v názvu inzerátu, tak budete mít lepší představu :))
  • třináctou mzdu
  • 25 dní dovolené
  • slevu na náš firemní produkt a další super výhody když se k nám přidáte :)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní pojištění ve velmi příjemné výši
  • i přes to, že jsme velká společnost u nás máme rodinnou atmosféru a prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost Home office

  • místo výkonu práce: cca 10 minut v okolí Klatov