VEDOUCÍ STAVEBNÍ ČETY (28-35.000 + příplatky)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu a zajímá vás oblast stavebnictví? Nevadí vám práce na výjezdech po ČR? Troufnete si vést malý stavební tým a řídit výstavbu? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se VEDOUCÍM STAVEBNÍ ČETY!

Pracovní náplň

  • Práce v terénu (týdenní výjezdy po ČR)
  • Vedení malého týmu pracovníků
  • Komunikace s investory
  • Spolupráce se stavbyvedoucím
  • Řízení výstavby

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. SOU/SŠ
  • Schopnost vést malý tým
  • Ochotu cestovat na týdenní výjezdy po ČR
  • Odpovědný a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Příplatky za práci v náročném prostředí
  • Cestovní náhrady, diety
  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Odměny, prémie

  • Místo výkonu práce: ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.