SENIOR MISTR LOGISTIKY (37-42.000 KČ)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí? V logistice ve výrobní firmě se pohybujete už nějakou dobu? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SENIOR MISTR LOGISTIKY (37-42.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu logistiky
  • Dohled nad plynulým chodem logistických procesů
  • Zodpovědnost za včasné dodávky materiálu
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v logistice ve výrobním závodě
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Samostatnost, týmového ducha
  • Ochotu pracovat na směny (volné víkendy)

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Kulturní a sportovní akce pro zaměstnance
  • Volné víkendy

  • Lokalitu: 15 minut od Liberce