ELEKTROMECHANIK MLADÁ BOLESLAV

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenost s údržbou a opravami automatizačních zařízení? Vyučili jste se v elektro oboru? Chtěli byste pracovat ve společnosti, která umožňuje svým zaměstnancům seberealizaci a možnost kariérního růstu? Rádi využijete širokou škálu zaměstnaneckých výhod? Máte týmového ducha? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná společnost zabývající se automatizačními technologiemi hledá posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK MLADÁ BOLESLAV

Pracovní náplň

  • Montáž a servis strojů a výrobních zařízení i u zákazníků
  • Diagnostika a opravy výrobních strojů
  • Testování, montáže, výstavba vyvíjení součástí a oživení produktů
  • Práce s měřícími přístroji

Co požadujeme?

  • Min. výuční list v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50/78 sb. §6
  • Zkušenost v oboru výhodou
  • Aktivní řidič sk B.- aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Skvělou příležitost i pro ABSOLVENTY
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost práce s nejnovějšími technologiemi
  • Služební telefon a notebook
  • Přátelský kolektiv

  • Termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!