INŽENÝR-TECHNICKÁ PODPORA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte VŠ vzdělání a zkušenosti z oblasti zákaznické podpory? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou a chcete být součástí celosvětové technické podpory? Pak jste ideálním kandidátem, pošlete mi Váš životopis v anglickém jazyce a přihlašte se do výběrového řízení na pozici: INŽENÝR-TECHNICKÁ PODPORA

Pracovní náplň

  • Kompletní řízení v oddělení technické podpory
  • Podílení se na řešení technických problémů
  • Podílení se procesech neustálého zlepšování a jejich vedení
  • Zpracování příslušné dokumentace
  • Vedení záznamů o požadovaných zkouškách a měřeních

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (Elektro, fyzika, mechatronika)
  • Anglický jazyk na úrovni min. B2
  • Schopnost řešit technické problémy
  • Zájem o SW aplikace
  • Ochotu jezdit na občasné služební cesty

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno