Administrativní pracovník likvidátor junior/ka

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Contin působící v oblasti likvidace pojistných událostí hledá posilu do svého týmu na pozici: Administrativní pracovník likvidátor junior/ka

Pracovní náplň

    Co bude Vaší náplní práce?
  • Telefonická a e-mailová komunikace s klienty.
  • Evidence pojistných událostí prostřednictvím vlastního informačního systému.
  • Provádění nezbytných administrativních úkonů spojených se šetřením škod.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu.

Co požadujeme?

    Co k této práci budete potřebovat?
  • Komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům a pečlivost.
  • Příjemné a profesionální vystupování.
  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • MS Office na uživatelské úrovni.
  • Znalosti v oblasti pojištění není podmínkou.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou.

Co nabízíme?

    Můžete se u nás těšit na:
  • Příjemné pracovní prostředí, skvělou lokalitu a zázemí.
  • Flexibilní pracovní dobu, 3 sick days v roce, po zapracování možnost využití Home office.
  • Příspěvek na stravování, aktuálně 100 Kč/den.
  • Propracovaný adaptační program a interní systém vzdělávání, dlouhodobou podporu profesního a osobního rozvoje.
  • Individuální výuku AJ přímo ve firmě.
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy).
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Smlouvu na HPP.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.