OPERÁTOR/-KA VÝROBY VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! (28.000 Kč + BONUSY!)

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máš šikovný ruce a nebojíš se vzít za práci? Nevadí Ti dojíždění vlastním autem, když Ti společnost dobře zaplatí? Tak na nic nečekej a pošli mi životopis na email: vlckova@acjobs.cz Do naší party hledáme: OPERÁTOR/-KA VÝROBY (28.000 Kč + BONUSY!)

Pracovní náplň

  • lehká manuální práce
  • komunikace s kolegy
  • balení výrobků a příprava k expedici

Co požadujeme?

  • hlavně pracovitost a zručnost
  • spolehlivost
  • základní znalost ovládání PC

Co nabízíme?

  • NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI!
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • měsíční bonus 10% ze mzdy
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky 90 Kč!

  • Místo výkonu práce cca 15 minut autem od Plzně