ASISTENTKA SPOLEČNOSTI (25 - 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Jste administrativní šikulka, která se domluví anglicky? MS Office je pro Vás denní chleba a zvládnete i nějakou tu tabulku v Excelu? Vlastníte k tomu všemu řidičský průkaz a nebojíte se vyjet do ulic? Pošlete mi svoje CV a zkuste štěstí v prosperující výrobní společnosti! ASISTENTKA SPOLEČNOSTI (25 - 32.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • práce s MS Office a zpracování zadaných úkolů
  • vyřizování příchozí a odchozí pošty
  • zajištění provozních záležitostí
  • koordinace služebních cest
  • práce s pokladnou
  • péče o návštěvy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pokročilou znalost MS Office (především Excel)
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na penzijní pojištění a další...

  • lokalitu Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.