CONTROLLING vhodné i pro ABSOLVENTY Praha-východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste čerstvým absolventem nebo již máte nějaké zkušenosti třeba při studiu s auditem nebo controllingem? S angličtinou nemáte problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá novou posilu do oddělení controllingu na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU Praha-východ

Pracovní náplň

  • měsíční a roční závěrkové aktivity
  • finanční analýzy a reporty
  • proces plánování a příprava forecastů
  • projektová kalkulace, sledování profitability
  • business controlling (monitorování KPIs, formulace nápravných opatření ve spolupráci s dalšími týmy)
  • spolupráce s business unit partnery v zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními kolegy)
  • analytické dovednosti
  • schopnost prezentovat data

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • home office
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • Multisport karta
  • vzdělávací kurzy

  • vhodné i pro ABSOLVENTY!

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ