IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

Pracujete s MS SQL a máte zkušenost s administrací informačních systémů? Máte zkušenost s jakýmkoliv zdravotnickým IS? Baví Vás práce s lidmi a máte předpoklady Team Leadera? Pokud odpovídáte ano, tak reagujte na inzerát: IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS! Budu se těšit. :)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • V první řádě budete vest tým cca o 5 lidech.
  • Denně se budete podílet na podpoře uživatelů IS.
  • Provádět školení nových zaměstnanců a uživatelů.
  • Čeká Vás práce v prostředí Visual Studio.
  • Budete kontrolovat efektivitu práce, tvořit reporty, spolupracovat na nových vývojových projektech a aktualizacích.

Co požadujeme?

  • Zkušenost (stačí uživatelská) se zdravotnickým IS.
  • Dobrou znalost MS SQL databáze (integrace a reporty).
  • Zkušenost s administraci IS.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Výhodou bude zkušenost s programováním v .NET.

Co nabízíme?

  • Pěkné pracovní prostředí.
  • Možnost home-office.
  • 25 dnů dovolené.
  • Sick days.
  • Stravenkový paušál.
  • Multisport karta.
  • Smlouva na dobu neurčitou.

  • Místo výkonu: Praha - západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.