SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ Praha

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte ekonomické vzdělání a chtěli byste budovat či dále rozvíjet svoji kariéru v oblasti controllingu? Baví Vás práce v mezinárodním prostředí? Práce s daty a čísly je pro Vás koníček? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ Praha

Pracovní náplň

  • tvorba reportů a controlling
  • úzká spolupráce s centrálou společnosti
  • zpracování dostupných dat v interních systémech (SAP, Esprit aj.)
  • práce s velkoformátovými tabulkami a daty s využitím MS Excel
  • konsolidace a analýza dat

Co požadujeme?

  • předchozí praxi (alespoň 1 rok) na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka B2
  • pokročilou znalost MS Excel
  • analytické myšlení a smysl pro detail
  • schopnost pracovat s čísly

Co nabízíme?

  • možnost profesního růstu a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • home office
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • systém cafetérie
  • multisport karta

  • nástup na pozici ideálně IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel