VÝROBNÍ MISTR (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Domažlice

Máte zkušenosti ve výrobě a ve vedení lidí? Nevadí Vám pracovat na 3 směny? Chcete pracovat v prosperující výrobní společnosti? Výborně, tak to jste náš člověk! Pošlete mi svůj životopis. Výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici VÝROBNÍ MISTR (35-45.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • organizace práce cca 20 podřízeným
  • vedení týmu
  • kontrola dodržování plánování výroby
  • komunikace s ostatními mistry a kolegy
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • praxi z výroby
  • zkušnost s vedení lidí
  • orientaci ve výkresové dokumentaci výhodou
  • znalost cizího jazyku výhodou

Co nabízíme?

  • fixní mzda + odměny
  • profesní růst
  • příspěvek na stravování
  • možnsot řešení dopravy

  • lokalitu: okres Domažlice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.