KONTROLOR KVALITY (25. – 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25 - 30 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte vzdělání v chemickém nebo technickém oboru a baví Vás kvalita? Rádi byste pracovali v laboratoři pro společnost, která zvyšuje kvalitu života lidem tím, že přispívá k lepší zdravotní péči? Hledáme jak juniory, tak seniory! Zašlete mi svoje CV, ozvu se zpět! Stabilní zdravotnická výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici: KONTROLOR KVALITY (25. – 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Testování kvality zdravotnického materiálu v laboratoři
  • Vyhodnocování výsledků, provádění záznamů o kontrolách
  • Dodržování a využívání managementu kvality
  • Dodržování interních směrnic
  • Plnění požadavků ohledně sterilizace čistých prostor
  • Administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického nebo chemického směru
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni (písemná forma)
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Přátelskou a veselou povahu
  • Praxe v laboratoři je výhodou, nikoliv však podmínkou

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení + prémie
  • Práci na HPP v jednosměnném provozu
  • Práci v příjemném kolektivu s moderním přístrojovým vybavením
  • 5 dní dovolené navíc
  • Zvýhodněné volání
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Náchod