SALES MANAŽER V POTRAVINÁŘSTVÍ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte obchodní zkušenosti a domluvíte se anglicky? Vedl jste někdy tým lidí? Tak nám zašlete svůj životopis, tahle pracovní příležitost čeká právě na vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Komunikace s jednou ze zahraničních poboček
  • Prodej výrobků ve svěřených zemích
  • Rozvoj nových zákazníků
  • Vedení týmu
  • Spolupráce s oddělením vývoje

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní AJ
  • Obchodní zkušenosti
  • Komunikativnost, zodpovědnost, tah na branku
  • Znalost HCCP VÝHODOU
  • Praxe v potravinářství velkou VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Měsíční prémie
  • Dotované stravování
  • Dotované tarify
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Notebook/mobilní telefon
  • Práci ve stabilní společnosti a s fajn kolektivem :)

  • Místo výkonu práce: okolí Lipníka nad Bečvou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.