OPERÁTOR KONTROLY na 2 směny (až 27500 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 27500 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste posedlí kontrolou a vše si ohlídáte? Jste ochotni práce na speciální 11 hodinové směny R/N? Umíte se orientovat ve strojírenské výkresové dokumentaci? Pokud si na vše odpovíte ANO, pošlete mi rovnou životopis. Budu se těšit..

Pracovní náplň

  • Měření drsnosti, lesku, povrchová vizuální kontrola na nalakovaných dílech
  • Spolupráce na udržování systému jakosti
  • Spolupráce na zákaznických auditech
  • Práce s měřidly a výkresovou dokumentací
  • Příslušná evidence

Co požadujeme?

  • Min SOU technického směru
  • Praxe z výroby na kontrole
  • Znalost práce s měřidly (stačí základní – měření drsnosti, lesku)
  • Umět číst a pracovat podle výkresové dokumentace
  • Základní užívání PC
  • Ochota práce na 2 směny (11 hod R/N – cca 15 směn v měsíci)

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti – projekty na několik let dopředu
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracované zaškolení
  • Stravenky
  • Směny bez víkendů
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • Příplatky nad rámec ZP
  • Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, až 4 tel. čísel)
  • Zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.