VEDOUCÍ ÚDRŽBY PRO GREENFIELD (70.-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

Máte zkušenosti ve vedoucí pozici v automotive výrobě? Vstřikolisy jsou Váš koníček a pro vedení lidí jste se narodil/-a? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým VEDOUCÍM ÚDRŽBY PRO GREENFIELD (70.-90.000 Kč) pro novou výrobní společnost, která svou výrobu teprve rozjíždí!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení údržby
  • Organizace aktivit oddělení údržby
  • Zavádění a spouštění nových strojů do výroby
  • Zodpovědnost za bezpečnost práce
  • Zodpovědnost za nástroje a nářadí pro údržbu
  • Účast na poradách

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné vedoucí pozici v automotive
  • Zkušenosti s údržbou vstřikolisů alespoň 3 roky
  • Komunikativní anglický jazyk

Co nabízíme?

  • Více než 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenky
  • Kvartální bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Rozjezd zcela nové výroby

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.