KONTROLA LASEREM - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (26 - 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

Máš hotovou střední školu? Jsi technický typ, který se nezalekne výkresové dokumentace? Práci na 2 směny ti nedělá potíže? Chceš zkusit štěstí v prosperující výrobní společnosti? Pošli mi životopis a získej super práci! Strojírenská společnost hledá kolegy na pozici: KONTROLA LASEREM - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (26 - 32.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • obsluha kontrolního laseru (zaučíme)
  • kontrola svárů
  • nastavení laseru
  • správa dokumentace
  • spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe z výroby (výhodou)
  • ochota pracovat na 2 směny
  • pečlivost a ochotu se učit

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • bonusy a odměny
  • ubytování v areálu společnosti
  • náborový příspěvek

  • lokalitu Plzeň