PROCESNÍ MANAŽER (48-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z vedoucí pozice? Domluvíte se anglicky? Tak nám zašlete životopis a staňte se PROCESNÍM MANAŽEREM!

Pracovní náplň

  • Zavádění nových technologií a technologických postupů do výroby
  • Prosazování neustálého zlepšování a zvyšování efektivity
  • Ověřování technologií v souladu s QMS a IMS
  • Odpovědnost za technickou dokumentaci
  • Spolupráce a podpora dalších oddělení (prodej, obchod, nákup, apod.)
  • Odpovědnost za vzorkování na nových projektech

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozice
  • Zkušenosti s vedením lidí (výroba, technologie)
  • Zkušenosti s řízením projektů, procesů

Co nabízíme?

  • Práce v přátelském kolektivu
  • Možnost občasného homeoffice
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou