PRODUCTION MANAGER (60 - 80.000 CZK)

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti s vedením výroby? Dokážete koordinovat a vést tým, plánovat a optimalizovat výrobu a vedení nových projektů je Vám vlastní? Pokud odpovídáte ANO, pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnosti hledá nového kolegu na pozici: PRODUCTION MANAGER (60 - 80.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Řízení, plánování a koordinace výroby
  • Implementace inovativních procesů do výroby
  • Kontrola a náprava neshod ve výrobním procesu
  • Vedení pracovníků výroby (celkem 18 lidí)
  • Optimalizace materiálového toku výrobou
  • Zodpovědnost za BOZP ve výrobě

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě (vedení výroby a zaměstnanců)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace napříč celou společností)
  • Schopnost číst v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní nadnárodní společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Firmou hrazené vzdělávací kurzy (i jazykové)
  • stravenky a závodní stravování
  • Příjemný kolektiv a možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: 20 km západně od Brna