BACKEND "C#" DEVELOPER (AŽ 100 000 KČ)

Neaktivní nabídka

až 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat pro rostoucí digitální firmu? Pracovat na dlouhodobých projektech pro místní a zahraniční klienty? Využit možnosti Kentico platformy naplno? Pokud chceš být součástí mladého týmu, který rád zahraje spolu na PS4 o přestávce, anebo spolu něco podnikne i mimo práci – tak mi pošli CV! :)

Pracovní náplň

  • Backend a/nebo Frontend vývoj nových aplikací na Kentico platformě.
  • Podpora a rozvoj stávajících webových aplikací.
  • Spolupráce na každém kroku. Podělíte se na návrhu architektury, vývoji a i na zapojení produktu u klienta.
  • Komunikace a podpora uvnitř týmu
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi a neustálý rozvoj

Co požadujeme?

  • Zkušenost 3+ roky se C# (.NET/ASP.NET).
  • Znalost SQL na vyšší úrovni.
  • Angličtina na úrovní B1+.
  • Znalost JavaScriptu se může hodit.
  • Znalost responzivního designu a HTML5, CSS3, SASS (LESS) k tomu.

    VÝHODOU PRO TEBE:
  • Zkušenost s Vue.js frameworkem, Kentico platformou a/nebo s modernějším .NET Core MVC.

Co nabízíme?

  • Možnost spolupráce jak na HPP, tak i na IČ.
  • Flexibilní pracovní dobu s možnosti HO.
  • Vzdělávací kurzy.
  • Multisport kartička.
  • Skvělá relaxační zóna se vždy čerstvým ovocem.
  • A další benefity..
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu: Brno