MZDOVÁ ÚČETNÍ BEZ NUTNOSTI AJ/NJ (40.-50.000 Kč)!

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Baví Vás práce s čísly a zpracování mezd je pro Vás nejen práce, ale i zábava? Baví Vás různorodá práce a v případě potřeby Vám nedělá problém vypomoct s administrativou oddělení HR? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naší novou MZDOVOU ÚČETNÍ BEZ NUTNOSTI AJ/NJ (40.-50.000 Kč) pro zcela novou výrobní společnost!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Komplexní zpracování mzdové agendy
  • Roční zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na sociální a zdravotní pojištění, informační karty cizinců
  • Zastupování zaměstnavatele při kontrolách souvisejících s činností personálního oddělení
  • Příprava podkladů z interního systému a jejich kontrola pro zpracování mezd
  • Zápis a kontrola dat v interním systému
  • Tvorba vnitřních předpisů, směrnic a nařízení dle požadavků vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti se zpracováním mezd pro 200 zaměstnanců
  • Zkušenosti se mzdovým programem
  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Měsíční bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost být součástí rozjezdu zcela nové výroby

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně