PROGRAMÁTOR ROBOTŮ S VÝJEZDY (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte elektrotechnické či technické vzdělání? Máte praxi v oblasti robotiky? Chcete v rámci práce cestovat po Česku a Slovensku? Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako PROGRAMÁTOR ROBOTŮ S VÝJEZDY!

Pracovní náplň

  • Servisní práce na robotických zařízeních
  • Instalace u zákazníků a komunikace s nimi
  • Výjezdy v rámci ČR a SR
  • Tvorba / úprava programů robota
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v elektrotechnickém/technickém oboru
  • Dobrá orientace v robotizaci a automatizaci
  • Technické, logické a inovativní myšlení
  • Zkušenosti se SW a HW FANUC
  • Elektro vyhláška 50/1978 výhodou
  • Preciznost, flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a SR

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
  • Přátelský kolektiv
  • Služební vozidlo, telefon a tablet
  • Firemní akce
  • Možnost profesního rozvoje a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Kuřim