ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Jsi dobrý vyjednavač a baví tě hledat nové možnosti? Máš zkušenosti s nákupem a jsi týmový hráč? Tak mi pošli životopis na email: vlckova@acjobs.cz Buď náš další: ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • vyjednávání nejlepších podmínek u dodavatelů
  • dohled nad včasným dodáním výrobního materiálu
  • spolupráce s logistikou a výrobou
  • administrativa spojená s nákupem (objednávky, dodáky, faktury)

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost německého, nebo anglického jazyka
  • perfektní vyjednávací a komunikační dovednosti
  • znalost SAPu výhodou

Co nabízíme?

  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky
  • firemní školka
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzi
  • 25 dní dovolené
  • 13.mzda a další...

  • Místo výkonu práce: Rokycansko