RECRUITER (25.-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jseš proaktivní osoba, která bere plnění stanovených plánů jako velkou výzvu? Baví Tě obchod a zároveň se zajímáš i obor HR? Tak mi zašli svůj životopis a přidej se k mému týmu jako náš nový RECRUITER (25.-35.000 Kč)! Jsme česká personální agentura a již víme jak nejefektivněji využívat nástroje pro hledání těch nejlepších kandidátů! Přidáš se k nám?

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Tvůj hlavní úkol bude plnění obchodních plánů
  • Stejně tak vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice
  • Budeš komunikovat s kandidáty a vést s nimi pohovory
  • Svou kreativitu můžeš využít při tvorbě inzerce
  • Součástí jsou i obchodní schůzky u klientů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zájem o obchod a obor HR
  • Orientaci na výsledek, proaktivitu a pozitivní myšlení
  • Komunikativní cizí jazyk u nás není podmínkou, ale velmi ti to práci ulehčí
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené, s každým odpracovaným rokem ti přibyde jeden den navíc
  • Až 5 dní Sick day
  • Při 100% plnění plného plánu - Free Fridays
  • Kvartální odměny
  • Multisport kartu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Soutěž o pobyt v Krkonoších
  • Měsíční motivační soutěže
  • Telefon a notebook

  • Místo výkonu práce: Plzeň - centrum