SPECIALISTA HSE Praha-východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chcete být zodpovědný za identifikování a řízení bezpečnostních rizik ve výrobní společnosti? Bezpečnost na pracovišti je pro Vás jasnou prioritou? Domluvíte se anglicky s vedením společnosti? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu: SPECIALISTA HSE Praha-východ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zabezpečení výrobních budov z hlediska bezpečnosti
  • návrhy koncepčních řešení pro bezpečnost na pracovišti
  • vyhledávání možných bezpečnostních rizik na pracovišti a jejich předcházení
  • provádění pravidelných kontrol a auditů v oblasti bezpečnosti pracoviště
  • zodpovědnost za protipožární opatření, komunikace se servisními techniky
  • řešení případných krizových situací a havárií
  • spolupráce s příslušnými orgány
  • komunikace s ochrankou budov

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vzdělání nebo praxi v daném oboru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • občasný home office
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • možnost školení a dalšího vzdělávání

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.