.NET DEVELOPER Praha (80-85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte prokazatelnou zkušenost s vývojem v .Net? Rádi pracujete samostatně a chcete realizovat vlastní nápady? Zajímáte se o Cloud a IoT? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Významná česká společnost, zabývající se zejména výzkumem a vývojem detektorů, hledá posilu do svého týmu na pozici: .NET DEVELOPER Praha (80-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj obslužného SW pro Windows
  • Přenášení fyzických dat na webového rozhraní
  • Rozvíjení stávajícího systému
  • Analýza zadání a návrh řešení
  • Samostatná práce na svěřeném projektu
  • Realizace vlastních nápadů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ, ideálně se zaměřením na IT/elektrotechniku
  • Praxi alespoň 3 roky s vývojem
  • Zkušenost s technologiemi .Net, C# podmínkou
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Znalost databází (MS SQL) a cloudu (Google, AWS) výhodou
  • Znalost vývoje aplikací pro mobilní zařízení výhodou

Co nabízíme?

  • Spolupráci formou HPP nebo IČO
  • Práci na zajímavých projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Neustálý odborný rozvoj
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Externí/interní školení
  • Občerstvení na pracovišti

  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!