SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí? Domluvíte se anglicky nebo německy a baví Vás péče o zákazníky? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost světového formátu působící v automobilovém průmyslu hledá reprezentativní posilu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40–50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Přímé jednání se zákazníky i dodavateli
  • Specifikace požadavků u zákazníka
  • Zpracovávání reklamačních analýz
  • Účast na tvorbě nápravných řešení
  • Spolupráce s dalšími závody společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Praxi z oddělení kvality automobilového průmyslu
  • Reprezentativní a komunikativní osobnost
  • Zájem a orientaci na zákazníka
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. mzdu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na relax
  • Výhody i pro Vaše děti
  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Nástup: dle domluvy, možný ihned

  • Místo výkonu práce: Poděbrady